naam:
e-mail:
ik heb:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kind(eren) op school
Ik ga akkoord met het privacybeleid
verzenden annuleer

Uw aanmelding is met succes verwerkt.


sluiten

nieuwsbrief

Ds. Hasperschool contact

Adresgegevens

Ds. Hasperschool in Akkrum
De Stringen 3
8491 HA Akkrum

Telefoon: 0566 - 651464
Mailadres: info@hasperschool.nl

 
menu

100 jaar Ds. Hasperschool te Akkrum

- maandag 29 april 2019 -

Op 1 september 2019 bestaat CBS Ds. Hasperschool te Akkrum honderd jaar. Daarom nodigen wij, met enige gepaste trots, oud-leerlingen, -medewerkers, -vrijwilligers en ouders van harte uit om dit samen met ons te vieren. Dit heuglijke feit vindt plaats op vrijdagmiddag 6 september 2019 tussen 16.00 en 20.00 uur op een informele bijeenkomst in onze school aan De Stringen 3.

 

september 1919 - september 2019
100 jaar Ds. Hasperschool te Akkrum
 
 
Op 1 september 2019 bestaat CBS Ds. Hasperschool te Akkrum honderd jaar. Daarom nodigen wij, met enige gepaste trots, oud-leerlingen, -medewerkers, -vrijwilligers  en ouders van harte uit om dit samen met ons te vieren. Dit heuglijke feit vindt plaats op vrijdagmiddag 6 september 2019 tussen 16.00 en 20.00 uur op een informele bijeenkomst in onze school aan De Stringen 3. De bijeenkomst wordt geopend door dhr. Hans Greidanus, directeur/bestuurder PCBO Leeuwarden e.o., waar de CBS Ds. Hasperschool sinds 2012 deel van uit maakt.  
 
Onder het genot van een hapje en een drankje kan gezellig worden bijgepraat en kunnen herinneringen worden opgehaald en gedeeld.   Ook zijn er diverse fotoreportages te bewonderen. Heeft u zelf nog foto’s voor een interne voorstelling, dan graag mailen naar onderstaand mailadres.  Tevens is er een jubileumboek gemaakt. Dit is ter plekke te koop à € 10,-.
 
In verband met de organisatie willen wij graag weten op hoeveel personen wij kunnen rekenen. U kunt dit doorgeven door een mail te sturen -met vermelding van naam, aantal personen en eventueel hoeveel jubileumboeken u wilt bestellen- naar het tijdelijke emailadres: 100jaarhasperschool@gmail.com.
 
Wij zien er allemaal erg naar uit en hopen er een prachtige middag van te maken. Mochten er nog belangrijke mededelingen zijn tegen die tijd, dan kunt u dit lezen op de site van onze school.
 
Graag tot ziens!
 
Vrijwilligers, leidinggevenden en team CBS Ds. Hasperschool 
De Stringen 3
8491 HA Akkrum
www.hasperschool.nl23 mei 2019

Groepen 7 & 8 lopen Survival Run 2019

Onze bikkels van de groepen 7 & 8 hebben meegedaan aan de Survival Run in de Knipe. On... Lees meer...

15 mei 2019

Hasper's got talent 2019 groot succes!

Op woensdag 15 mei werd een feestelijke avond voor alle kinderen met hun ouders georga... Lees meer...

29 april 2019

100 jaar Ds. Hasperschool te Akkrum

Op 1 september 2019 bestaat CBS Ds. Hasperschool te Akkrum honderd jaar. Daarom nodige... Lees meer...

Meer artikelen

01 maart 2019

Luizenouders gezocht

22 oktober 2018

Muziekimpuls

 <<  1  >>